Lapače hmyzu

Lapač hmyzu s všestranným využitím

Efektivní záležitost, která vyniká řadou předností. Lapač hmyzu Skyfall SQ je efektivním pomocníkem, který zajistí pohodové posezení venku i pobyt či spánek doma bez iritujícího létajícího hmyzu. Jedná se o účinný ekologický výrobek, který nevydává ani jakýkoli zápach. Oceníte ho jak pro jeho účinek, tak i kompaktnost, snadný transport, venkovní i vnitřní využití. Umístit ho můžete kamkoli, stačí ho postavit na zem, stůl či zavěsit na stěnu.

Cena v době recenze: 949 Kč

Nabíjecí světelný lapač na hmyz

Každý ví, jak dokáže obtížný hmyz znepříjemnit venkovní posezení, ale také spaní doma. Proč se probouzet poštípaní od komárů? Nač si neužít venkovní stolování či posezení při letních večerech na zahradě, terase či balkonu? Svítilna s elektronickým lapačem hmyzu Pear v zeleno-šedo-bílém provedení je vhodná do interiéru i exteriéru. Vypadá pěkně a exceluje efektem. Jedná se o bezpečný a ekologický výrobek, který se pyšní účinností, tichým chodem a lze jej umístit kamkoli doma i venku. Tento výrobek si poradí efektivně s létajícím hmyzem, jako jsou mouchy, můry apod.

Cena v době recenze: 499 Kč

Praktický lapač na vosy v černo-žlutém designu

Bojíte se vos a sršní? Jste alergičtí na vosí bodnutí? Díky tomuto nepříjemnému a pro mnohé i nebezpečnému hmyzu si nemůžete užít venkovní posezení? Zde jedno z nejefektivnějších řešení. Tescoma lapač vos pěkně vypadá, neboť je v náležitém designu černo-žluté variantě. Nejen, že je navržen barevně stejně jako právě obtěžující hmyz, ale i pěkně vypadá. Lapač vos je vyroben z kvalitního a odolného plastu.

Cena v době recenze: 199 Kč

Světelná nástraha na hubení komárů

Světelná nástraha na hubení komárů UV-A 230 V v praktickém černém provedení je určena pro venkovní použití. Tato efektivní nástraha na hubení hmyzu vyniká energetickou úsporou a účinností. Hmyz, který je lákán žárovkami UV-A je ihned po kontaktu s vnitřní mřížkou usmrcen. Předností je, že se jedná o zcela ekologický a netoxický proces pracující na bázi vysokého napětí. Tento lapač je řešen vyjímatelnou sběrnou přihrádkou pro snadné čištění.

Cena v době recenze: 1 000 Kč

Účinný lapač hmyzu v černém moderním designu

Také vás iritují komáři, mouchy a další obtížný hmyz v domácnosti? Ruší vás neustálým bzučením a probouzíte se se štípanci? Efektivní, účinné a zcela spolehlivé řešení přináší tento moderní lapač hmyzu. Předností je jeho nezávadnost a bezpečnost. Moderní a velmi účinný lapač hmyzu Mosquito v černém provedení je určený do interiéru. Jedná se o flexibilní a vysoce výkonný přístroj. Ocenitelný je i pro tichý výkon, kdy láká hmyz UV světlem. Pracuje ve dne i v noci. Z tohoto důvodu jej lze umístit právě kdekoli v domácnosti, včetně ložnice či dětského pokoje.

Cena v době recenze: 949 Kč

Elektrický lapač hmyzu ve výhodném balení 2 kusů

Elektrický lapač hmyzu v balení 2 kusů v černém provedení oceníte hned z mnoha důvodů. Efektivní lapač komárů, much a dalšího obtěžujícího létajícího hmyzu je určen do interiéru. Pracuje tak, že láká hmyz na UVA světlo, jakmile se hmyz přiblíží, je vzápětí usmrcen elektrickou vnitřní mřížkou, na níž se spálí. Jedná se o jednoduchou, snadnou a zejména účinnou metodu fungující na bázi elektrického proudu.

Cena v době recenze: 489 Kč

Moderní lapač hmyzu do interiéru

Už žádný obtěžující poletující hmyz doma, v kanceláři či kdekoli v interiéru. Vyřešte tuto záležitost efektivně. Tento lapač hmyzu nejen, že splní svou primární úlohu na jedničku, ale ještě i pěkně vypadá. Lapač hmyzu Swissinno Premium v moderním designu je vhodný do každého interiéru a stylu zařízení, kde se bude náležitě vyjímat. Pořízením moderního lapače hmyzu ušetříte, neboť se jedná o energeticky úsporné řešení prostřednictvím LED technologie. Lapač funguje na bázi ultrafialového záření, které přitáhne hmyz a následně proudem nabitou elektrodou jej usmrtí.

Cena v době recenze: 2 590 Kč

Elektronický výkonný lapač hmyzu

Elektronický lapač hmyzu Cattara UV 230 V v černém provedení je efektivním řešením do každé domácnosti, ale také kanceláře apod.

Cena v době recenze: 599 Kč

Germicidní lampa pro sterilizaci interiéru

Germicidní lampa Luxera 70413 přináší účinné a velmi efektivní řešení dnešní doby. Zbavte se veškerých virů, roztočů a bakterií snadno, rychle a spolehlivě. Tato UVC lampa je vyrobena z kovového a plastového materiálu. Lampa je velmi lehká a snadno přemístitelná. Vyniká provedením, a především maximální účinností. Lampu je možné spustit jak manuálně, tak i pomocí dálkového ovladače.

Cena v době recenze: 1 520 Kč

Světelná past na létající hmyz

Jak vyzrát na obtěžující hmyz? Záležitost, která dokáže potrápit, znepříjemnit a zejména způsobit, že se ani pořádně nevyspíte. Zde efektivní a velmi funkční záležitost do interiéru, včetně ložnice. Světelná past na hmyz Leger v černém provedení pěkně vypadá, a především vyřeší problém s dotěrným a obtížným hmyzem. Past se skládá ze záchytné nádoby, ochranné mřížky. Lapač na hmyz můžete volně postavit či zavěsit. Záruka efektivního účinku díky UV záření bez jakéhokoli zápachu či insekticidů.

Cena v době recenze: 349 Kč

Lapač hmyzu v moderním designu

Blaupunkt BP-GIKLED09 UV lapač hmyzu 5 W (š x v x h) 130 x 140 x 223 mm černá 1 ks je efektivním řešením do interiéru. Praktický, moderní a funkční UV lapač hmyzu vás zbaví dotěrného a obtěžujícího hmyzu kdekoli v bytě.

Cena v době recenze: 1 190 Kč

Praktický lapač hmyzu pro užití v interiéru

Lapač Hmyzu P4103 v černém provedení je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Je určen pro vnitřní použití. Dokonale ochrání a zbaví vás obtížného létajícího hmyzu v místnosti.

Cena v době recenze: 259 Kč

Světelná past na hmyz do interiéru

Rychle, potichu, smrtelně. Lapač hmyzu DURAMAXX Mosquito Ex Deco udělá konec s otravným hmyzem – zcela bez jedovaté chemie. Se spotřebou 13 W je UV lapač hmyzu DURAMAXX Mosquito Ex Deco vhodný pro úsporný nepřetržitý provoz. Pro snadnou likvidaci usmrceného hmyzu je záchytná miska vyjímatelná.

Cena v době recenze: 949 Kč

Svítilna s lapačem hmyzu voděodolná a nabíjecí

Svítilna Cattara Pear s elektronickým lapačem hmyzu, který využívá světlo s ultra fialovými paprsky pro efektivní nalákání létavého hmyzu. Komáři vás již nebudou otravovat. Pro nabíjení je určen přibalený mikro USB kabel. Zařízení má stupeň krytí IPX4.Ovládání je řešeno na vrchní straně zařízení. Pomocí dvou dotykových tlačítek lze ovládat lapač i osvětlení zvlášť. Svítilna má průměr 90 mm a výšku 145 mm s hmotností 230 g.

Výkonná germicidní lampa s opožděným startem

Germicidní lampa s ozonem UVC/38W/230V zabíjí bakterie, roztoče a viry. Dvojitá ochrana – UV a ozón. Pokrývá až 60 m2 (360° záření) . 30 minutový časovač (s opožděným startem 10 vteřin aby člověk stihl opustit místnost). 

Cena v době recenze: 1 880 Kč

UV lapač hmyzu v černém provedení

Cattara UV lapač hmyzu je efektivním řešením do každé domácnosti. Pokud vás doma otravuje dotěrný létající hmyz, pořiďte si tento lapač. Je vhodný k použití doma, ale i v restauracích, kantýnách, kancelářích nebo nemocnicích. Můžete ho pověsit na zeď nebo jiný vhodný podklad či postavit na zem. Napětí na mřížce je 2000 V.

Cena v době recenze: 519 Kč

Efektivní a bezpečný UV lapač hmyzu

Lapač hmyzu DYT52 hubí hmyz na elektrické mřížce bez použití chemických přípravků. Jeho provoz nezpůsobuje znečištění a nepořádek. Díky lákavému světlu je velmi dobře účinný. Výkon 20 W pokryje svým účinkem plochu 40 m2.

Cena v době recenze: 799 Kč

Elektrický lapač hmyzu s pohodlným čištěním

Pomocí lapače hmyzu Waldbeck Mosquito Ex 4000 se na celý den zbavíte otravného hmyzu. Zařízení s výkonem 30 W přitahuje hmyz svým neodolatelným vyzařováním bez zvuku a zápachu: 2x 10 W silné trubice vyzařují do svého okolí ultrafialové světlo a tím přitahují hmyz v bezprostřední blízkosti. Kvalitní drátěné pletivo uvnitř pasti s elektrickým výbojem 2500 V bezpečně usmrtí hmyz, díky čemuž je používání toxických chemikálií a látek nadbytečné.

Cena v době recenze: 899 Kč

Závěsný elektrický lapač hmyzu Sharks GK2C

Všude tam, kde nechcete, aby vás obtěžoval rozličný hmyz, se můžete „vyzbrojit“ lapačem hmyzu. Na lepicí roličky, nevzhledně visící ze stropu, zapomeňte, pořiďte si místo toho elektrický lapač. Třeba model GK2C vybavený 7W zářičem a ventilátorem. Vyniká nízkou spotřebou a pokryje až 100 m²! Určitě využijete i automatický spínač s automatickým zachycením dveřního systému.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

UV lapač hmyzu Gardigo Fan Duo 62450

UV lapač hmyzu s dvěma větráky a nízkou spotřebou.

Cena v době recenze: 1 009 Kč

UV lapač hmyzu s lepicí fólií Insect-O-Cutor Halo 30

Do nejmenších detailů propracovaný lapač hmyzu vám zjednoduší život, hlavně v létě. Kromě vysoké výkonnosti se můžete těšit na vkusný design, který neruší a hodí se snad kamkoliv do interiéru. Uvnitř jsou UV lampičky, tělo přístroje tvoří hlavně nerez a hliník. UV lapač hmyzu druhé generace Insect-O-cutor Halo je univerzálním zařízením se širokým použitím.

Cena v době recenze: 5 290 Kč

Síť na dveře proti hmyzu na magnetky

Praktická síť na dveře proti hmyzu v bílé barvě se snadno otevře a zavře během několika sekund na principu 18 magnetů. Poslouží tak, aby hmyz zůstal venku a čerstvý vzduch se dostal dovnitř. Perfektní pro domácí zvířata i děti. Rychlé a snadné nasazení a sundání bez nářadí, hřebíků a šroubů.

Cena v době recenze: 169 Kč

Malý závěsný lapač vos 8 x 11 cm

Stolujete v teplých dnech venku a rádi relaxujete na zahradě? Veranda, terasa, pergola, okolí bazénu, balkon… To jsou místa s hojným výskytem vos. Znáte to – přinesete limonádu, ovoce a další občerstvení, chvíli si užíváte zahradní idylku a rázem se začnete zběsile ohánět. Všetečné i mlsné vosy nedají pokoj a mohou být nebezpečné. Místo snahy zabít nebo odlákat je naopak nalákejte. Kam? Do pasti, která je zahubí.

Cena v době recenze: 69 Kč

Stojací lapač hmyzu s UV světlem

Už žádný otravný hmyz! Aby konečně opět zavládl klid v obývacích pokojích, ložnicích, kancelářích a také v restauracích nebo na schodištích, UV lapač hmyzu DURAMAXX Mosquito v

Cena v době recenze: 679 Kč

1 2

Užitečné lapače hmyzu seženete v různých provedeních i tvarech. Nejznámějším je bezpochyby klasická mucholapka s lepem na hmyz. Lapače využijete jak venku, tak v obytném interiéru domu. Při správném použití budete moci trávit večery doma s otevřeným oknem a při venkovním posezení bez nepříjemných štípanců. Lapače na baterie jsou vhodné dokonce i do stanů a karavanů. Klasický lapač funguje na principu vysílání ultrafialového záření, které láká dotěrný hmyz. Liší se pak ve způsobu usmrcení hmyzu. Elektrická mřížka využívá dostatečně vysokého napětí, aby se hmyz spálil. Zařízení s ventilátorem hmyz zas účinně vsaje do sběrného koše. Profesionální provozovny využijí lapače s vyměnitelnými vnitřními lepicími deskami. Při výběru se zaměřte na druh hmyzu, kterého se potřebujete zbavit a do jak velkého prostoru jej chcete umístit. Dosah určuje zářivost UV lampy. V domácnosti využijete menší intenzitu záření než na zahradě či terase.