Sítě proti hmyzu

Síť na dveře proti hmyzu na magnetky

Praktická síť na dveře proti hmyzu v bílé barvě se snadno otevře a zavře během několika sekund na principu 18 magnetů. Poslouží tak, aby hmyz zůstal venku a čerstvý vzduch se dostal dovnitř. Perfektní pro domácí zvířata i děti. Rychlé a snadné nasazení a sundání bez nářadí, hřebíků a šroubů.

Cena v době recenze: 169 Kč

Okenní síť proti létajícímu hmyzu

Síť do okna proti hmyzu ( moskytiéra) 100 x 120 cm v bílém provedení chrání dům proti komárům. Díky síti proti hmyzu můžeme nechat pootevřené okno, aniž bychom se museli obávat vniknutí obtížného hmyzu do místnosti.

Cena v době recenze: 449 Kč

Sítě proti hmyzu jsou nepostradatelnou součástí rodinných domků, bytů i kanceláří. Jejich funkčnost oceníte především v letních měsících, kdy je potřeba intenzivně větrat a otravný hmyz je všude kolem.

Sítě proti hmyzu jsou navrženy tak, aby šly velmi snadno namontovat a po sezóně případně i demontovat z vašich oken a dveří. Díky tomu jsou vhodným doplňkem, který kromě účelnosti má i funkci estetickou. Jakmile je jednou do oken nainstalujete, stanou se vaším oblíbeným pomocníkem, bez kterého si už svůj život ani nedovedete představit.

Pokud nesnášíte pavouky, můry, komáry a mouchy, sítě proti hmyzu si nebudete moci vynachválit. Už se také nemusíte obávat si večer doma rozsvítit a nechat pootevřené okno. Sítě zamezí vstupu všemu hmyzu, a zároveň dovolí čerstvému vzduchu volně proudit dovnitř místnosti. Vybírat můžete z řady typů a barevných variant tak, aby se síť hodila k rámům oken. Výběr je opravdu široký. Nedělejte tedy už žádné kompromisy a ulehčete si život kvalitními sítěmi proti otravnému hmyzu a užívejte léto plnými doušky.