Mechanické lapače hmyzu

Praktický lapač na vosy v černo-žlutém designu

Bojíte se vos a sršní? Jste alergičtí na vosí bodnutí? Díky tomuto nepříjemnému a pro mnohé i nebezpečnému hmyzu si nemůžete užít venkovní posezení? Zde jedno z nejefektivnějších řešení. Tescoma lapač vos pěkně vypadá, neboť je v náležitém designu černo-žluté variantě. Nejen, že je navržen barevně stejně jako právě obtěžující hmyz, ale i pěkně vypadá. Lapač vos je vyroben z kvalitního a odolného plastu.

Cena v době recenze: 199 Kč

Malý závěsný lapač vos 8 x 11 cm

Stolujete v teplých dnech venku a rádi relaxujete na zahradě? Veranda, terasa, pergola, okolí bazénu, balkon… To jsou místa s hojným výskytem vos. Znáte to – přinesete limonádu, ovoce a další občerstvení, chvíli si užíváte zahradní idylku a rázem se začnete zběsile ohánět. Všetečné i mlsné vosy nedají pokoj a mohou být nebezpečné. Místo snahy zabít nebo odlákat je naopak nalákejte. Kam? Do pasti, která je zahubí.

Cena v době recenze: 69 Kč

Venkovní lapač vos Swissinno Natural Control

Zbavte se nepříjemných a mnohdy i nebezpečných vos! Jejich nálety vás překvapí většinou tehdy, sednete-li si na zahradu k dobrému jídlu a pití. Lapač vos obsahuje účinnou návnadu, která vosy naláká a zároveň je bez toxických chemikálií. Jde o past pro vosy, která ale myslí i na užitečné včelky a obsahuje jejich aktivní ochranu. Včely se pak drží v dostatečné vzdálenosti a zařízení na ně neplatí.

Cena v době recenze: 389 Kč

Mechanické lapače hmyzu jsou velmi oblíbenou cenově dostupnou variantou, která vás zbaví rychle a efektivně obtížného hmyzu. Během letního posezení ve venkovních prostorách nás mohou nepříjemně obtěžovat například vosy, které rády okupují i připravené jídlo a především nápoje. Mechanické lapače hmyzu obsahují účinnou návnadu, která nechtěné návštěvníky naláká dovnitř, ale už z této pasti nedokáží sami vyletět zpět. Pevně je uzavře ve svých útrobách.

Lapače bývají vyrobeny z kvalitního plastu, který se snadno rozdělí, vyčistí a lapač může být opětovně použit. Může být vkusnou dekorací vašeho venkovního prostoru, který bude nejen hezký, ale především účinný. V jednoduchosti je síla, proto by vám tento šikovný pomocník neměl chybět. Ochrání vás před otravným hmyzem, takže si budete moct v klidu a bezpečí užít zaslouženou odpolední siestu pod pergolou. Neváhejte a ochraňte sami sebe i vaše nejbližší.