Elektrické lapače hmyzu

Elektrický lapač hmyzu Mosquito EX 5000 pro vnitřní i venkovní použití

Elektrický lapač hmyzu Mosquito EX 5000 v černém provedení je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Díky modernímu designu ladí s jakýmkoli stylem. Budete si moc dopřát odpočinek venku, vychutnat prodloužené letní večery, aniž by váš obtěžovali komáři a jiní záškodníci. Stejně tak se doma zbavíte molů, much apod. Vzhledem k tomu, že hubení hmyzu je bez jakékoli chemie a jedů, je tento lapač netoxický a vhodný právě i pro použití v interiéru, včetně ložnice. Usmrcení létajícího hmyzu je prostřednictvím elektrického proudu. Lapač má vyjímatelnou sběrnou misku.

Cena v době recenze: 979 Kč

Svítilna a elektrický lapač hmyzu v jednom

Jak získat praktické osvětlení, a ještě k tomu i ochranu před nepříjemným a obtěžujícím létajícím hmyzem? Svítilna a lapač hmyzu aneb 2v1 je velmi praktickým, efektivním řešením do exteriéru. Získáte osvětlení a ochranu před létajícím hmyzem. Už žádné štípance od komárů apod. Hubení hmyzu funguje na bázi vysokého napětí. Obtížný létající hmyz je usmrcen elektrickým proudem. Přístroj nepoužívá k hubení žádnou chemii, škodlivé látky. Je zcela netoxický a je tak právě vhodný i pro vnitřní použití v domácnostech, kancelářích apod.

Cena v době recenze: 649 Kč

LED elektrický závěsný lapač hmyzu

Jak si vychutnat venkovní posezení bez štípanců od komárů? Jak si užít odpočinek venku, aniž by vás obtížný létající hmyz vyhnal domů? LED elektrický lapač hmyzu vás zbaví obtížného létajícího hmyzu. Jeho zásluhou si budete moci dopřát klidný spánek i při otevřeném oknu, vychutnat venkovní posezení, užít letní prodloužené večery. Jedná se o zcela netoxický lapač hmyzu, který funguje na principu nalákání hmyzu na světlo a poté okamžitě dojde k usmrcení elektrickým proudem. Součástí lapače je praktická vyjímatelná sběrná přihrádka zajišťující snadnou údržbu.

Cena v době recenze: 680 Kč

Lapač hmyzu ABS 30 W do exteriéru i interiéru

Jak vyzrát na neustále dotěrný, a hlavně obtěžující létající hmyz? Jak se zbavit doma iritujícího hmyzu? Jak se vyspat, aniž by vás v noci obtěžovaly mouchy? Lapač hmyzu ABS 30 W je praktickým řešením a účinným pomocníkem pro zbavení se hmyzu doma. A rovněž je efektivní ochranou před obtížným hmyzem venku. Lapač je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Lze snadno postavit kamkoli či pověsit. Funguje na bázi nalákání létajícího hmyzu do elektriky nabité kovové mřížky pod vysokým napětím a bezprostředně je usmrcen. Vzhledem k tomu, že funguje bez použití jakékoli chemie.

Cena v době recenze: 1 239 Kč

Svítilna a lapač hmyzu Vango Midge 100

Svítilna a lapač hmyzu Midge značky Vango je praktické a velmi efektivní řešení aneb 2v1. Jedná se o perfektní řešení do exteriéru, pro outdoorové aktivity, ale i venkovní posezení na zahradě či terase. V kompaktním těle je umístěna výkonná LED svítilna a elektrický lapač hmyzu využívající světlo s ultra fialovými paprsky pro nalákání létajícího hmyzu, jako jsou mouchy, moly, komáři apod. Při hubení není použito žádné chemikálie, chemických látek a nedochází ani k jakémukoli zápachu či znečištění. Svítilnu je možné využít ve 3 odlišných režimech.

Cena v době recenze: 289 Kč

Lapač hmyzu ABS 12 W v černém provedení

Lapač hmyzu ABS 12 W v černém provedení je praktický, a hlavně účinný pomocník do interiéru a exteriéru. Lapač hmyzu vás zbaví obtížného létajícího hmyzu. Je řešen na bázi vysokého napětí, kdy usmrtí rychle a bezprostředně hmyz. Vzhledem k tomu, že není použito žádné chemikálie, je tak zcela netoxický, bez zápachu. To z něj činí vhodného a účinného pomocníka právě i do interiéru, včetně ložnice. Oceníte i snadné ovládání, bezproblémové užívání a jednoduchou údržbu.

Cena v době recenze: 889 Kč

Lapač hmyzu s UV světlem 20 W

DOMO lapač hmyzu je ideální pro rychlou likvidaci hmyzu bez použití chemikálií, zápachu, výparů či sprejů. Fluorescenční ultrafialové světlo přitahuje hmyz, který je poté usmrcený mřížkou pod vysokým napětím. Spodní nádobu na hmyz lze snadno vyjmou, takže čištění zařízení je velmi snadné.

Cena v době recenze: 1 560 Kč

Lapač hmyzu v černé variantě ABS 60 W

Lapač hmyzu z černého hliníku je ideální volbou, pokud už vás nebaví nechat se neustále obtěžovat dotěrným hmyzem! Lapač hmyzu láká létající hmyz do elektricky nabité kovové mřížky pod vysokým napětím. Lampu proti komárům stačí položit co nejblíže hmyzu a zapnout. O zbytek se již lapač postará sám.

Cena v době recenze: 1 469 Kč

Elektronický UV lapač hmyzu

Lapač hmyzu UV – 230 V je efektivním a praktickým řešením. Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem. Přístroj lze položit na zem, nebo pomocí šroubů zavěsit na zeď, či jiný vhodný podklad.

Cena v době recenze: 659 Kč

Výkonný lapač hmyzu G21 GTS-30

Lapač hmyzu G21 GTS-30 patří k nejúčinnějším přístrojům na hubení létajícího hmyzu. Má precizně zpracovanou patentovanou konstrukci, která zajišťuje vysokou účinnost, bezpečnost. Přístroj je šetrný k životnímu prostředí, nepoužívá žádné chemikálie, výpary ani zápachy.

Cena v době recenze: 2 299 Kč

Elektrický lapač hmyzu UV-A

Zbavte se moskytů, much, vos, sršňů a jiného obtížného létajícího hmyzu. Obsahuje jen dvě 8W žárovky UV-A, tudíž je energeticky úsporný a přitom nesmírně účinný. Celý proces neobsahuje žádné chemické látky, takže je ekologický a bezpečný pro lidi i životní prostředí. Součástí balení je háček na zavěšení.

Cena v době recenze: 990 Kč

Černý elektrický lapač hmyzu DURAMAXX

Elektrický hubič hmyzu DURAMAXX Mosquito Ex 4000 Vás ochrání před otravnými komáry, mouchami a jiným hmyzem. Vhodný zejména do bytů, kuchyní, zahradních altánů nebo stájí. Přístroj se dá snadno čistit díky vyjímatelnému sběrnému zásobníku. Ochranná mřížka na obou stranách chrání před neúmyslným kontaktem s elektrickou mřížkou. Díky zabudovanému závěsnému systému lze přístroj snadno umístit na police, nástěnné háky či dřevěné trámy, tedy mimo dosah dětí a zvířat.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Elektrický lapač hmyzu G21 GT-40

Lapač hmyzu G21 GT-40 je nejúčinnější přístroj k hubení létajícího hmyzu na českém trhu. Elektrický lapač má unikátní a precizně zpracovanou patentovanou konstrukci, která zajišťuje vysokou účinnost. Tyto elektrické lapače hmyzu G21 GT-40 používají UV-A světlo, které láká létající hmyz. Ten je následně elektrickým proudem na vnitřních sítích paralyzován a padá do velkého zásobníku, kde zahyne. Zásobník lapače je vyjímatelný a snadno se čistí. 

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Lapač hmyzu s všestranným využitím

Efektivní záležitost, která vyniká řadou předností. Lapač hmyzu Skyfall SQ je efektivním pomocníkem, který zajistí pohodové posezení venku i pobyt či spánek doma bez iritujícího létajícího hmyzu. Jedná se o účinný ekologický výrobek, který nevydává ani jakýkoli zápach. Oceníte ho jak pro jeho účinek, tak i kompaktnost, snadný transport, venkovní i vnitřní využití. Umístit ho můžete kamkoli, stačí ho postavit na zem, stůl či zavěsit na stěnu.

Cena v době recenze: 949 Kč

Světelná nástraha na hubení komárů

Světelná nástraha na hubení komárů UV-A 230 V v praktickém černém provedení je určena pro venkovní použití. Tato efektivní nástraha na hubení hmyzu vyniká energetickou úsporou a účinností. Hmyz, který je lákán žárovkami UV-A je ihned po kontaktu s vnitřní mřížkou usmrcen. Předností je, že se jedná o zcela ekologický a netoxický proces pracující na bázi vysokého napětí. Tento lapač je řešen vyjímatelnou sběrnou přihrádkou pro snadné čištění.

Cena v době recenze: 1 000 Kč

Elektrický lapač hmyzu ve výhodném balení 2 kusů

Elektrický lapač hmyzu v balení 2 kusů v černém provedení oceníte hned z mnoha důvodů. Efektivní lapač komárů, much a dalšího obtěžujícího létajícího hmyzu je určen do interiéru. Pracuje tak, že láká hmyz na UVA světlo, jakmile se hmyz přiblíží, je vzápětí usmrcen elektrickou vnitřní mřížkou, na níž se spálí. Jedná se o jednoduchou, snadnou a zejména účinnou metodu fungující na bázi elektrického proudu.

Cena v době recenze: 489 Kč

Elektronický výkonný lapač hmyzu

Elektronický lapač hmyzu Cattara UV 230 V v černém provedení je efektivním řešením do každé domácnosti, ale také kanceláře apod.

Cena v době recenze: 599 Kč

Germicidní lampa pro sterilizaci interiéru

Germicidní lampa Luxera 70413 přináší účinné a velmi efektivní řešení dnešní doby. Zbavte se veškerých virů, roztočů a bakterií snadno, rychle a spolehlivě. Tato UVC lampa je vyrobena z kovového a plastového materiálu. Lampa je velmi lehká a snadno přemístitelná. Vyniká provedením, a především maximální účinností. Lampu je možné spustit jak manuálně, tak i pomocí dálkového ovladače.

Cena v době recenze: 1 520 Kč

Světelná past na létající hmyz

Jak vyzrát na obtěžující hmyz? Záležitost, která dokáže potrápit, znepříjemnit a zejména způsobit, že se ani pořádně nevyspíte. Zde efektivní a velmi funkční záležitost do interiéru, včetně ložnice. Světelná past na hmyz Leger v černém provedení pěkně vypadá, a především vyřeší problém s dotěrným a obtížným hmyzem. Past se skládá ze záchytné nádoby, ochranné mřížky. Lapač na hmyz můžete volně postavit či zavěsit. Záruka efektivního účinku díky UV záření bez jakéhokoli zápachu či insekticidů.

Cena v době recenze: 349 Kč

Praktický lapač hmyzu pro užití v interiéru

Lapač Hmyzu P4103 v černém provedení je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Je určen pro vnitřní použití. Dokonale ochrání a zbaví vás obtížného létajícího hmyzu v místnosti.

Cena v době recenze: 259 Kč

Světelná past na hmyz do interiéru

Rychle, potichu, smrtelně. Lapač hmyzu DURAMAXX Mosquito Ex Deco udělá konec s otravným hmyzem – zcela bez jedovaté chemie. Se spotřebou 13 W je UV lapač hmyzu DURAMAXX Mosquito Ex Deco vhodný pro úsporný nepřetržitý provoz. Pro snadnou likvidaci usmrceného hmyzu je záchytná miska vyjímatelná.

Cena v době recenze: 949 Kč

Výkonná germicidní lampa s opožděným startem

Germicidní lampa s ozonem UVC/38W/230V zabíjí bakterie, roztoče a viry. Dvojitá ochrana – UV a ozón. Pokrývá až 60 m2 (360° záření) . 30 minutový časovač (s opožděným startem 10 vteřin aby člověk stihl opustit místnost). 

Cena v době recenze: 1 880 Kč

UV lapač hmyzu v černém provedení

Cattara UV lapač hmyzu je efektivním řešením do každé domácnosti. Pokud vás doma otravuje dotěrný létající hmyz, pořiďte si tento lapač. Je vhodný k použití doma, ale i v restauracích, kantýnách, kancelářích nebo nemocnicích. Můžete ho pověsit na zeď nebo jiný vhodný podklad či postavit na zem. Napětí na mřížce je 2000 V.

Cena v době recenze: 519 Kč

Efektivní a bezpečný UV lapač hmyzu

Lapač hmyzu DYT52 hubí hmyz na elektrické mřížce bez použití chemických přípravků. Jeho provoz nezpůsobuje znečištění a nepořádek. Díky lákavému světlu je velmi dobře účinný. Výkon 20 W pokryje svým účinkem plochu 40 m2.

Cena v době recenze: 799 Kč

1 2

Příjemné letní posezení pod pergolou nebo na terase nám může velmi znepříjemnit otravný bodavý hmyz. Chcete-li s ním skutečně zatočit a už se více nenechat obtěžovat, je tou nejvhodnější variantou elektrický lapač hmyzu. Své uplatnění kromě venkovního posezení určitě nalezne i ve vnitřních obytných prostorech, kam mohou mouchy či komáři nechtěně vlétnout.

Elektrické lapače hmyzu jsou velmi efektivní, spolehlivé a naprosto nekompromisní. Hravě zahubí veškerý obtížný hmyz v okolí několika desítek metrů. Nemusíte se obávat ani toho, nechat je přes delší časový úsek zapojené v elektrice. Mají v sobě zabudovanou ochranu proti přehřátí. Další nepostradatelnou součástí je zásobník na hmyz. Už žádný nepořádek v okolí lapače, neboť všechen hmyz spolehlivě pojme zásobník. Díky malým rozměrům a úchytu pro zavěšení se elektrické lapače hmyzu vejdou téměř kamkoliv a nebudou vám zbytečně překážet.