Elektrické lapače hmyzu

Lapač hmyzu s všestranným využitím

Efektivní záležitost, která vyniká řadou předností. Lapač hmyzu Skyfall SQ je efektivním pomocníkem, který zajistí pohodové posezení venku i pobyt či spánek doma bez iritujícího létajícího hmyzu. Jedná se o účinný ekologický výrobek, který nevydává ani jakýkoli zápach. Oceníte ho jak pro jeho účinek, tak i kompaktnost, snadný transport, venkovní i vnitřní využití. Umístit ho můžete kamkoli, stačí ho postavit na zem, stůl či zavěsit na stěnu.

Cena v době recenze: 949 Kč

Světelná nástraha na hubení komárů

Světelná nástraha na hubení komárů UV-A 230 V v praktickém černém provedení je určena pro venkovní použití. Tato efektivní nástraha na hubení hmyzu vyniká energetickou úsporou a účinností. Hmyz, který je lákán žárovkami UV-A je ihned po kontaktu s vnitřní mřížkou usmrcen. Předností je, že se jedná o zcela ekologický a netoxický proces pracující na bázi vysokého napětí. Tento lapač je řešen vyjímatelnou sběrnou přihrádkou pro snadné čištění.

Cena v době recenze: 1 000 Kč

Elektrický lapač hmyzu ve výhodném balení 2 kusů

Elektrický lapač hmyzu v balení 2 kusů v černém provedení oceníte hned z mnoha důvodů. Efektivní lapač komárů, much a dalšího obtěžujícího létajícího hmyzu je určen do interiéru. Pracuje tak, že láká hmyz na UVA světlo, jakmile se hmyz přiblíží, je vzápětí usmrcen elektrickou vnitřní mřížkou, na níž se spálí. Jedná se o jednoduchou, snadnou a zejména účinnou metodu fungující na bázi elektrického proudu.

Cena v době recenze: 489 Kč

Elektronický výkonný lapač hmyzu

Elektronický lapač hmyzu Cattara UV 230 V v černém provedení je efektivním řešením do každé domácnosti, ale také kanceláře apod.

Cena v době recenze: 599 Kč

Germicidní lampa pro sterilizaci interiéru

Germicidní lampa Luxera 70413 přináší účinné a velmi efektivní řešení dnešní doby. Zbavte se veškerých virů, roztočů a bakterií snadno, rychle a spolehlivě. Tato UVC lampa je vyrobena z kovového a plastového materiálu. Lampa je velmi lehká a snadno přemístitelná. Vyniká provedením, a především maximální účinností. Lampu je možné spustit jak manuálně, tak i pomocí dálkového ovladače.

Cena v době recenze: 1 520 Kč

Světelná past na létající hmyz

Jak vyzrát na obtěžující hmyz? Záležitost, která dokáže potrápit, znepříjemnit a zejména způsobit, že se ani pořádně nevyspíte. Zde efektivní a velmi funkční záležitost do interiéru, včetně ložnice. Světelná past na hmyz Leger v černém provedení pěkně vypadá, a především vyřeší problém s dotěrným a obtížným hmyzem. Past se skládá ze záchytné nádoby, ochranné mřížky. Lapač na hmyz můžete volně postavit či zavěsit. Záruka efektivního účinku díky UV záření bez jakéhokoli zápachu či insekticidů.

Cena v době recenze: 349 Kč

Praktický lapač hmyzu pro užití v interiéru

Lapač Hmyzu P4103 v černém provedení je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Je určen pro vnitřní použití. Dokonale ochrání a zbaví vás obtížného létajícího hmyzu v místnosti.

Cena v době recenze: 259 Kč

Světelná past na hmyz do interiéru

Rychle, potichu, smrtelně. Lapač hmyzu DURAMAXX Mosquito Ex Deco udělá konec s otravným hmyzem – zcela bez jedovaté chemie. Se spotřebou 13 W je UV lapač hmyzu DURAMAXX Mosquito Ex Deco vhodný pro úsporný nepřetržitý provoz. Pro snadnou likvidaci usmrceného hmyzu je záchytná miska vyjímatelná.

Cena v době recenze: 949 Kč

Výkonná germicidní lampa s opožděným startem

Germicidní lampa s ozonem UVC/38W/230V zabíjí bakterie, roztoče a viry. Dvojitá ochrana – UV a ozón. Pokrývá až 60 m2 (360° záření) . 30 minutový časovač (s opožděným startem 10 vteřin aby člověk stihl opustit místnost). 

Cena v době recenze: 1 880 Kč

UV lapač hmyzu v černém provedení

Cattara UV lapač hmyzu je efektivním řešením do každé domácnosti. Pokud vás doma otravuje dotěrný létající hmyz, pořiďte si tento lapač. Je vhodný k použití doma, ale i v restauracích, kantýnách, kancelářích nebo nemocnicích. Můžete ho pověsit na zeď nebo jiný vhodný podklad či postavit na zem. Napětí na mřížce je 2000 V.

Cena v době recenze: 519 Kč

Efektivní a bezpečný UV lapač hmyzu

Lapač hmyzu DYT52 hubí hmyz na elektrické mřížce bez použití chemických přípravků. Jeho provoz nezpůsobuje znečištění a nepořádek. Díky lákavému světlu je velmi dobře účinný. Výkon 20 W pokryje svým účinkem plochu 40 m2.

Cena v době recenze: 799 Kč

Elektrický lapač hmyzu s pohodlným čištěním

Pomocí lapače hmyzu Waldbeck Mosquito Ex 4000 se na celý den zbavíte otravného hmyzu. Zařízení s výkonem 30 W přitahuje hmyz svým neodolatelným vyzařováním bez zvuku a zápachu: 2x 10 W silné trubice vyzařují do svého okolí ultrafialové světlo a tím přitahují hmyz v bezprostřední blízkosti. Kvalitní drátěné pletivo uvnitř pasti s elektrickým výbojem 2500 V bezpečně usmrtí hmyz, díky čemuž je používání toxických chemikálií a látek nadbytečné.

Cena v době recenze: 899 Kč

Závěsný elektrický lapač hmyzu Sharks GK2C

Všude tam, kde nechcete, aby vás obtěžoval rozličný hmyz, se můžete „vyzbrojit“ lapačem hmyzu. Na lepicí roličky, nevzhledně visící ze stropu, zapomeňte, pořiďte si místo toho elektrický lapač. Třeba model GK2C vybavený 7W zářičem a ventilátorem. Vyniká nízkou spotřebou a pokryje až 100 m²! Určitě využijete i automatický spínač s automatickým zachycením dveřního systému.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

UV lapač hmyzu Gardigo Fan Duo 62450

UV lapač hmyzu s dvěma větráky a nízkou spotřebou.

Cena v době recenze: 1 009 Kč

UV lapač hmyzu s lepicí fólií Insect-O-Cutor Halo 30

Do nejmenších detailů propracovaný lapač hmyzu vám zjednoduší život, hlavně v létě. Kromě vysoké výkonnosti se můžete těšit na vkusný design, který neruší a hodí se snad kamkoliv do interiéru. Uvnitř jsou UV lampičky, tělo přístroje tvoří hlavně nerez a hliník. UV lapač hmyzu druhé generace Insect-O-cutor Halo je univerzálním zařízením se širokým použitím.

Cena v době recenze: 5 290 Kč

Stojací lapač hmyzu s UV světlem

Už žádný otravný hmyz! Aby konečně opět zavládl klid v obývacích pokojích, ložnicích, kancelářích a také v restauracích nebo na schodištích, UV lapač hmyzu DURAMAXX Mosquito v

Cena v době recenze: 679 Kč

Účinný přenosný lapač hmyzu na nožkách G21 Straubing

Vadí vám poletující a obtěžující hmyz? Místo složitého odhánění jej lapněte! Jak? Pomocí lapače hmyzu. Ten vosy, mouchy, komáry a ovády naláká a následně usmrtí. Vůbec nevypadá nevzhledně a nenaruší vaši pohodu při venkovním posezení, práci na zahradě a dalších příležitostech. Elektrický lapač G21 pracuje efektivně a ani o něm nebudete vědět. Využívá technologii TiO2 se specifickým UV-A světlem, které hmyz naláká dovnitř bez jakékoliv chemické náplně. Jde tedy o technologii zdravotně nezávadnou a ekologickou.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Efektivní lapač hmyzu do velkých prostor Waldbeck Mosquito Ex 9500

Kompaktní zařízení: aby vládl v obývacích a kancelářských prostorách klid, udržuje lapač hmyzu Waldbeck Mosquito Ex 9500 LED své okolí bez hmyzu. Past na hmyz Mosquito Ex 9500 LED pomáhá eliminovat komáry, mouchy a jiný nepříjemný hmyz v domácnostech, kuchyních nebo stájích a poskytuje úlevu bez používání jakýchkoli chemických látek při úsporné spotřebě jen 13 W. Hmyz je přitahován kvalitními UV-A LED diodami se spektrem 365 nm a pomocí 4000 V je rychle a bezbolestně usmrcen.

Cena v době recenze: 1 769 Kč

Lapač hmyzu Sharks GP2-4A

Postarat se o klid od létajícího hmyzu nemusí být těžké, stačí si pořídit elektronický lapač hmyzu. Ano, tak snadné to je. Zavěste jej nebo postavte do vaší blízkosti a máte pokoj. Uvnitř něj je UV-A trubice, jejíž světlo hmyz láká dovnitř, kde je usmrcen. Svítit vydrží trubice až 10 000 hodin a jakmile doslouží, dá se vyměnit. Chráněna je nekorodující mřížkou a tělem lapače.

Cena v době recenze: 259 Kč

Výkonný elektrický lapač hmyzu Waldbeck Mosquito Ex 6000

Kompaktní zařízení: Aby v obytných prostorech znovu vládl klid, udržuje lapač hmyzu Waldbeck Mosquito Ex 6000 své okolí bez hmyzu. Lapač hmyzu Mosquito Ex 6000 pomáhá eliminovat komáry a jiný nepříjemný hmyz v domech, bytech nebo stájích a poskytuje úlevu bez používání jakýchkoli chemických látek. Hmyz přitahují 2 UV trubice s výkonem po 20 W a rychle je usmrtí svými vodiči s napětím 2200 V. Díky použití UV světla past funguje přes den i v noci.

Cena v době recenze: 1 089 Kč

UV lapač komárů Sulov LJ-3W011

Zatočte s obtěžujícím hmyzem ve vašem obydlí! Nenechte se vyvést z míry komáry, mouchami, vosami a další „havětí“. Nemusíte hned shánět sítě do oken, stříkat se repelentem nebo zapojovat do zásuvek odpuzovače hmyzu. Vaše letní večery budou hned příjemnější s lapačem hmyzu Sulov, který se o komfort postará za vás. Vhodný je do prostor 16 až 20 m², na terasu, verandu, balkon, do párty stanu i k zahradnímu posezení. Zavěsíte jej na vhodné místo, zapojíte, zapnete, a už se o nic dalšího nemusíte starat.

Cena v době recenze: 192 Kč

Elektrický lapač hmyzu G21 s velkou účinností

Lapač hmyzu G21 GS-16 je nejúčinnější přístroj k hubení létajícího hmyzu na českém trhu. Nalezne využití zejména v restauracích, továrnách, obchodech s potravinami, nemocnicích, skladech, ale i v domácnosti nebo při posezení na zahradě; zkrátka kdekoliv, kde vás bude obtěžovat létající hmyz. Elektrický lapač má unikátní a precizně zpracovanou patentovanou konstrukci, která zajišťuje vysokou účinnost, bezpečnost, efektivní používání a nízkou spotřebu přístroje.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Profesionální elektrický lapač hmyzu G21 GTS-30

Unikátní lapač hmyzu vás nadobro zbaví starostí s létajícím hmyzem ve vašem obydlí. Účinkuje dobře a neslyšně. Pozor ale, venku můžete dovnitř nalákat i užitečný hmyz! Proto je určen do interiéru. Profesionální provedení, pěkný design a vysoká účinnost jsou skvělou kombinací. I díky výjimečné vlnové délce ultrafialového světla jde o jeden z nejúčinnějších přístrojů na našem trhu. Zároveň se můžete spolehnout na nízkou spotřebu a vysokou bezpečnost.

Cena v době recenze: 2 299 Kč

Přenosná nabíjecí svítilna s lapačem hmyzu

Lampička s elektronickým lapačem hmyzu, který využívá světlo s ultra fialovými paprsky pro efektivní nalákání létavého hmyzu (např. mouchy, můry, moly, komáry a další). Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem. Přístroj k hubení nevyužívá žádných chemických látek, pracuje bez zápachu a bez znečištění. Přístroj je vhodný pro použití doma, na zahradě, v kempu, ale i v restauracích a kantýnách, kancelářích, nemocnicích atd.

Cena v době recenze: 599 Kč

1 2

Příjemné letní posezení pod pergolou nebo na terase nám může velmi znepříjemnit otravný bodavý hmyz. Chcete-li s ním skutečně zatočit a už se více nenechat obtěžovat, je tou nejvhodnější variantou elektrický lapač hmyzu. Své uplatnění kromě venkovního posezení určitě nalezne i ve vnitřních obytných prostorech, kam mohou mouchy či komáři nechtěně vlétnout.

Elektrické lapače hmyzu jsou velmi efektivní, spolehlivé a naprosto nekompromisní. Hravě zahubí veškerý obtížný hmyz v okolí několika desítek metrů. Nemusíte se obávat ani toho, nechat je přes delší časový úsek zapojené v elektrice. Mají v sobě zabudovanou ochranu proti přehřátí. Další nepostradatelnou součástí je zásobník na hmyz. Už žádný nepořádek v okolí lapače, neboť všechen hmyz spolehlivě pojme zásobník. Díky malým rozměrům a úchytu pro zavěšení se elektrické lapače hmyzu vejdou téměř kamkoliv a nebudou vám zbytečně překážet.