UV lapače hmyzu

Elektrický lapač hmyzu Mosquito EX 5000 pro vnitřní i venkovní použití

Elektrický lapač hmyzu Mosquito EX 5000 v černém provedení je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Díky modernímu designu ladí s jakýmkoli stylem. Budete si moc dopřát odpočinek venku, vychutnat prodloužené letní večery, aniž by váš obtěžovali komáři a jiní záškodníci. Stejně tak se doma zbavíte molů, much apod. Vzhledem k tomu, že hubení hmyzu je bez jakékoli chemie a jedů, je tento lapač netoxický a vhodný právě i pro použití v interiéru, včetně ložnice. Usmrcení létajícího hmyzu je prostřednictvím elektrického proudu. Lapač má vyjímatelnou sběrnou misku.

Cena v době recenze: 979 Kč

Svítilna a elektrický lapač hmyzu v jednom

Jak získat praktické osvětlení, a ještě k tomu i ochranu před nepříjemným a obtěžujícím létajícím hmyzem? Svítilna a lapač hmyzu aneb 2v1 je velmi praktickým, efektivním řešením do exteriéru. Získáte osvětlení a ochranu před létajícím hmyzem. Už žádné štípance od komárů apod. Hubení hmyzu funguje na bázi vysokého napětí. Obtížný létající hmyz je usmrcen elektrickým proudem. Přístroj nepoužívá k hubení žádnou chemii, škodlivé látky. Je zcela netoxický a je tak právě vhodný i pro vnitřní použití v domácnostech, kancelářích apod.

Cena v době recenze: 649 Kč

LED elektrický závěsný lapač hmyzu

Jak si vychutnat venkovní posezení bez štípanců od komárů? Jak si užít odpočinek venku, aniž by vás obtížný létající hmyz vyhnal domů? LED elektrický lapač hmyzu vás zbaví obtížného létajícího hmyzu. Jeho zásluhou si budete moci dopřát klidný spánek i při otevřeném oknu, vychutnat venkovní posezení, užít letní prodloužené večery. Jedná se o zcela netoxický lapač hmyzu, který funguje na principu nalákání hmyzu na světlo a poté okamžitě dojde k usmrcení elektrickým proudem. Součástí lapače je praktická vyjímatelná sběrná přihrádka zajišťující snadnou údržbu.

Cena v době recenze: 680 Kč

Efektivní lapač hmyzu G21 GT-40

Jak si vychutnat posezení venku, aniž by vás obtěžoval létající hmyz? Jak si užít odpočinek a prodloužené letní večery, aniž byste byli poštípáni od komárů? Elektronický lapač hmyzu G21 GT-40 patří mezi nejefektivnější. Spolehlivý, účinný, efektivní. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Lapač funguje na bázi UV-A světla, na které je nalákán létající hmyz a následně elektrickým proudem na vnitřních sítích okamžitě usmrcen. Vše končí ve velkém zásobníku, který lze snadno vyjmout a vysypat. Lapač hmyzu oceníte pro snadnou údržbu, bezproblémové užívání, praktičnost a dlouhou životnost. A co více, vábí na své světlo hmyz ze všech stran. O to větší je jeho samotná účinnost.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Lapač hmyzu ABS 30 W do exteriéru i interiéru

Jak vyzrát na neustále dotěrný, a hlavně obtěžující létající hmyz? Jak se zbavit doma iritujícího hmyzu? Jak se vyspat, aniž by vás v noci obtěžovaly mouchy? Lapač hmyzu ABS 30 W je praktickým řešením a účinným pomocníkem pro zbavení se hmyzu doma. A rovněž je efektivní ochranou před obtížným hmyzem venku. Lapač je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Lze snadno postavit kamkoli či pověsit. Funguje na bázi nalákání létajícího hmyzu do elektriky nabité kovové mřížky pod vysokým napětím a bezprostředně je usmrcen. Vzhledem k tomu, že funguje bez použití jakékoli chemie.

Cena v době recenze: 1 239 Kč

Moderní a praktický UV lapač hmyzu Blaupunkt BP-GIKLED 11

Jak se vyspat, aniž by vás obtěžoval létající hmyz? Jak si vychutnat odpočinek doma i při otevřeném oknu, aniž byste byli poštípáni od komárů? UV lapač hmyzu Blaupunkt BP-GIKLED 11 je efektivním řešením pro zbavení se obtěžujícího létajícího hmyzu, mezi které patří moly, komáři, mouchy apod. Hmyz je nalákán ultrafialovým světlem. Poté je okamžitě usmrcen. Vše zůstává v praktické nádobě, kterou lze snadno vyjmout a vysypat. Tímto je lapač zároveň i snadný na údržbu.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Praktický elektronický lapač hmyzu BUBBLE

Jak se vyspat, aniž by vás obtěžoval létající hmyz? Jak si užít venkovní posezení či jen odpočinek, aniž byste byli poštípáni od komárů? G21 lapač hmyzu BUBBLE je praktickým a efektivním doplňkem do interiéru i exteriéru. Jeho zásluhou si budete moci užít posezení venku na zahradě, terase i balkonu, aniž byste byli obtěžování létajícím hmyzem. Praktický lapač hmyzu můžete umístit kamkoli, kde je přístup k žárovkové objímce E27. Hmyz je nalákán na světlo a poté je bezprostředně zasažen elektrickým proudem z nabité kovové mřížky. Dochází k okamžitému usmrcení. Lapač hmyzu je vyroben z kvalitního a velmi odolného materiálu.

Cena v době recenze: 299 Kč

LED solární lampa a lapač hmyzu aneb 2v1

Grundig LED solární lampa a lapač hmyzu je velmi efektivním řešením do každého exteriéru. Poslouží jak na zahradě, tak i terase. Praktický doplněk do exteriéru. Praktický solární lapač hmyzu má zabudovaný LED modul. Na spodní straně lampy jsou dva vypínače, prostřednictvím nich se přepíná LED světlo či UV světlo. Pořízením této solární lampy získáte jak osvětlení, tak i efektivní ochranu před iritujícím létajícím hmyzem. O to větší komfort si budete moci dopřát při venkovním posezení.

Cena v době recenze: 390 Kč

Svítilna a lapač hmyzu Vango Midge 100

Svítilna a lapač hmyzu Midge značky Vango je praktické a velmi efektivní řešení aneb 2v1. Jedná se o perfektní řešení do exteriéru, pro outdoorové aktivity, ale i venkovní posezení na zahradě či terase. V kompaktním těle je umístěna výkonná LED svítilna a elektrický lapač hmyzu využívající světlo s ultra fialovými paprsky pro nalákání létajícího hmyzu, jako jsou mouchy, moly, komáři apod. Při hubení není použito žádné chemikálie, chemických látek a nedochází ani k jakémukoli zápachu či znečištění. Svítilnu je možné využít ve 3 odlišných režimech.

Cena v době recenze: 289 Kč

Lapač hmyzu s UV světlem 20 W

DOMO lapač hmyzu je ideální pro rychlou likvidaci hmyzu bez použití chemikálií, zápachu, výparů či sprejů. Fluorescenční ultrafialové světlo přitahuje hmyz, který je poté usmrcený mřížkou pod vysokým napětím. Spodní nádobu na hmyz lze snadno vyjmou, takže čištění zařízení je velmi snadné.

Cena v době recenze: 1 560 Kč

UV lapač hmyzu Blaupunkt

Lapač hmyzu značky Blaupunkt je praktický, efektivní, výkonný. Hmyz je přitahuje ultrafialovým světlem. Lapač pomocí ultra fialového světla naláká hmyz, který je bezprostředně usmrcen. UV lapač hmyzu je velmi flexibilní a lze jej nabít např. pomocí powerbanky nebo USB nabíječky do auta i na cestách.

Cena v době recenze: 709 Kč

Venkovní lampa s lapačem hmyzu

LED venkovní lampa s lapačem hmyzu v zelením provedení. Lapač láká hmyz svým modrým světlem a po dotyku na kovovou síť, hmyz zahubí. Lze používat pouze lampu nebo lampu s lapačem hmyzu.

Cena v době recenze: 660 Kč

Lapač hmyzu v černé variantě ABS 60 W

Lapač hmyzu z černého hliníku je ideální volbou, pokud už vás nebaví nechat se neustále obtěžovat dotěrným hmyzem! Lapač hmyzu láká létající hmyz do elektricky nabité kovové mřížky pod vysokým napětím. Lampu proti komárům stačí položit co nejblíže hmyzu a zapnout. O zbytek se již lapač postará sám.

Cena v době recenze: 1 469 Kč

Elektronický UV lapač hmyzu

Lapač hmyzu UV – 230 V je efektivním a praktickým řešením. Hmyz je po kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím zahuben elektrickým proudem. Přístroj lze položit na zem, nebo pomocí šroubů zavěsit na zeď, či jiný vhodný podklad.

Cena v době recenze: 659 Kč

Výkonný lapač hmyzu G21 GTS-30

Lapač hmyzu G21 GTS-30 patří k nejúčinnějším přístrojům na hubení létajícího hmyzu. Má precizně zpracovanou patentovanou konstrukci, která zajišťuje vysokou účinnost, bezpečnost. Přístroj je šetrný k životnímu prostředí, nepoužívá žádné chemikálie, výpary ani zápachy.

Cena v době recenze: 2 299 Kč

Elektrický lapač hmyzu UV-A

Zbavte se moskytů, much, vos, sršňů a jiného obtížného létajícího hmyzu. Obsahuje jen dvě 8W žárovky UV-A, tudíž je energeticky úsporný a přitom nesmírně účinný. Celý proces neobsahuje žádné chemické látky, takže je ekologický a bezpečný pro lidi i životní prostředí. Součástí balení je háček na zavěšení.

Cena v době recenze: 990 Kč

Černý elektrický lapač hmyzu DURAMAXX

Elektrický hubič hmyzu DURAMAXX Mosquito Ex 4000 Vás ochrání před otravnými komáry, mouchami a jiným hmyzem. Vhodný zejména do bytů, kuchyní, zahradních altánů nebo stájí. Přístroj se dá snadno čistit díky vyjímatelnému sběrnému zásobníku. Ochranná mřížka na obou stranách chrání před neúmyslným kontaktem s elektrickou mřížkou. Díky zabudovanému závěsnému systému lze přístroj snadno umístit na police, nástěnné háky či dřevěné trámy, tedy mimo dosah dětí a zvířat.

Cena v době recenze: 1 199 Kč

Elektrický lapač hmyzu G21 GT-40

Lapač hmyzu G21 GT-40 je nejúčinnější přístroj k hubení létajícího hmyzu na českém trhu. Elektrický lapač má unikátní a precizně zpracovanou patentovanou konstrukci, která zajišťuje vysokou účinnost. Tyto elektrické lapače hmyzu G21 GT-40 používají UV-A světlo, které láká létající hmyz. Ten je následně elektrickým proudem na vnitřních sítích paralyzován a padá do velkého zásobníku, kde zahyne. Zásobník lapače je vyjímatelný a snadno se čistí. 

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Elektronický lapač hmyzu G21 Bubble

Elektronický G21 Bubble využívá světlo s ultrafialovými paprsky. Připojení lapače probíhá skrze žárovkovou objímku E27. Lapač je vyrobený z odolného plastu. Lapač umístíte prakticky kamkoliv, kde je přístup k žárovkové objímce E27 – do domácností, kanceláří, továren, rychlých občerstvení, restaurací, nemocnic a jakýchkoliv dalších interiérů. Žádný zápach, chemické látky, spreje, nepořádek ani znečištění ovzduší.

Cena v době recenze: 299 Kč

Lapač hmyzu s všestranným využitím

Efektivní záležitost, která vyniká řadou předností. Lapač hmyzu Skyfall SQ je efektivním pomocníkem, který zajistí pohodové posezení venku i pobyt či spánek doma bez iritujícího létajícího hmyzu. Jedná se o účinný ekologický výrobek, který nevydává ani jakýkoli zápach. Oceníte ho jak pro jeho účinek, tak i kompaktnost, snadný transport, venkovní i vnitřní využití. Umístit ho můžete kamkoli, stačí ho postavit na zem, stůl či zavěsit na stěnu.

Cena v době recenze: 949 Kč

Nabíjecí světelný lapač na hmyz

Každý ví, jak dokáže obtížný hmyz znepříjemnit venkovní posezení, ale také spaní doma. Proč se probouzet poštípaní od komárů? Nač si neužít venkovní stolování či posezení při letních večerech na zahradě, terase či balkonu? Svítilna s elektronickým lapačem hmyzu Pear v zeleno-šedo-bílém provedení je vhodná do interiéru i exteriéru. Vypadá pěkně a exceluje efektem. Jedná se o bezpečný a ekologický výrobek, který se pyšní účinností, tichým chodem a lze jej umístit kamkoli doma i venku. Tento výrobek si poradí efektivně s létajícím hmyzem, jako jsou mouchy, můry apod.

Cena v době recenze: 499 Kč

Světelná nástraha na hubení komárů

Světelná nástraha na hubení komárů UV-A 230 V v praktickém černém provedení je určena pro venkovní použití. Tato efektivní nástraha na hubení hmyzu vyniká energetickou úsporou a účinností. Hmyz, který je lákán žárovkami UV-A je ihned po kontaktu s vnitřní mřížkou usmrcen. Předností je, že se jedná o zcela ekologický a netoxický proces pracující na bázi vysokého napětí. Tento lapač je řešen vyjímatelnou sběrnou přihrádkou pro snadné čištění.

Cena v době recenze: 1 000 Kč

Účinný lapač hmyzu v černém moderním designu

Také vás iritují komáři, mouchy a další obtížný hmyz v domácnosti? Ruší vás neustálým bzučením a probouzíte se se štípanci? Efektivní, účinné a zcela spolehlivé řešení přináší tento moderní lapač hmyzu. Předností je jeho nezávadnost a bezpečnost. Moderní a velmi účinný lapač hmyzu Mosquito v černém provedení je určený do interiéru. Jedná se o flexibilní a vysoce výkonný přístroj. Ocenitelný je i pro tichý výkon, kdy láká hmyz UV světlem. Pracuje ve dne i v noci. Z tohoto důvodu jej lze umístit právě kdekoli v domácnosti, včetně ložnice či dětského pokoje.

Cena v době recenze: 949 Kč

Elektrický lapač hmyzu ve výhodném balení 2 kusů

Elektrický lapač hmyzu v balení 2 kusů v černém provedení oceníte hned z mnoha důvodů. Efektivní lapač komárů, much a dalšího obtěžujícího létajícího hmyzu je určen do interiéru. Pracuje tak, že láká hmyz na UVA světlo, jakmile se hmyz přiblíží, je vzápětí usmrcen elektrickou vnitřní mřížkou, na níž se spálí. Jedná se o jednoduchou, snadnou a zejména účinnou metodu fungující na bázi elektrického proudu.

Cena v době recenze: 489 Kč

1 2 3

Velice účinnou variantou, která vás zbaví nechtěného a otravného hmyzu jsou UV lapače. Ty lákají nezvané návštěvníky na ultrafialové UV světlo z vestavěné zářivky. Kolem této zářivky se nachází mřížka pod elektrickým napětím. Hmyz je lákán světlem zářivky, letí k ní, ale v momentě, kdy se dotkne mřížky je nekompromisně usmrcen nebo omráčen. Nemusíte se ale obávat, kolem mřížky je ještě plastová ochrana a člověku UV lapač hmyzu nemůže ublížit.

Celý proces hubení nechtěného hmyzu neobsahuje žádné chemické látky, a tudíž je i ekologický a člověku neškodlivý. Součástí lapače je také vyjímatelná přihrádka na hromadění hmyzu, kterou snadno vyčistíte a vysypete. Vyhnete se tím nechtěnému zápachu. Většina UV lapačů hmyzu je koncipována jako závěsné zařízení tak, aby šlo snadno umístit mimo dosah dětí a domácích mazlíčků, a přitom bez problémů mohlo plnit svůj účel.