Plácačky a další pomůcky proti hmyzu

Praktický lapač na vosy v černo-žlutém designu

Bojíte se vos a sršní? Jste alergičtí na vosí bodnutí? Díky tomuto nepříjemnému a pro mnohé i nebezpečnému hmyzu si nemůžete užít venkovní posezení? Zde jedno z nejefektivnějších řešení. Tescoma lapač vos pěkně vypadá, neboť je v náležitém designu černo-žluté variantě. Nejen, že je navržen barevně stejně jako právě obtěžující hmyz, ale i pěkně vypadá. Lapač vos je vyroben z kvalitního a odolného plastu.

Cena v době recenze: 199 Kč

Elektrická plácačka na hmyz Basetech eSwatter

Elektrickou plácačkou na mouchy lze likvidovat obtížné mouchy, komáry apod. šetrným způsobem. Už žádné nevzhledné skvrny na nábytku nebo na zdech. Plácačka pracuje s malým proudem, který je pro člověka neškodný, ale stačí pro okamžité zahubení much a komárů. Plácačka, která je podobná tenisové raketě, má kromě vlastní elektrické mřížky ještě ochrannou mřížku, která chrání uživatele před přímým kontaktem.

Cena v době recenze: 149 Kč

Okenní síť proti létajícímu hmyzu

Síť do okna proti hmyzu ( moskytiéra) 100 x 120 cm v bílém provedení chrání dům proti komárům. Díky síti proti hmyzu můžeme nechat pootevřené okno, aniž bychom se museli obávat vniknutí obtížného hmyzu do místnosti.

Cena v době recenze: 449 Kč

Ultrazvukový odpuzovač roztočů

Ultrazvukový odpuzovač roztočů bez použití jakékoli chemikálie. Vydávající zvuky jsou neslyšitelné pro lidský sluch, stejně tak pro domácí zvířata. Přístroj je určen především pro preventivní účely. 

Cena v době recenze: 1 054 Kč

Příjemné posezení během letního večera dokáže dokonale pokazit létavý hmyz, který přiláká světlo nebo vaše vůně. Nejjednodušším a také nejlevnějším prostředkem proti otravnému hmyzu je bezesporu obyčejná plácačka. Při jejím použití však hrozí, že omylem smetete ze stolu i sklenku s pitím. Tak na to pozor. Výskyt hmyzu v domácnosti eliminují také ochranné sítě do oken.

Sáhnout dále můžete po nejrůznějších sprejích, svíčkách, mucholapkách a speciálních lapačích, které fungují na principu vysílání ultrafialového záření do svého okolí. Zářivost UV lampy určuje dosah celého zařízení. Do interiéru domácností tedy využijete slabší intenzitu než na zahradu či terasu. Tyto lapače usmrcují hmyz buď spálením o zdroj dostatečně vysokého napětí, anebo létavý hmyz vtáhne výkonný ventilátor do sběrného koše, kde pak zahyne. Při správné volbě lapače si budete moci užít večery na zahradě nebo u otevřeného okna bez nepříjemných pocitů a štípanců od bodavého hmyzu.