Plácačky a další pomůcky proti hmyzu

Praktický lapač na vosy v černo-žlutém designu

Bojíte se vos a sršní? Jste alergičtí na vosí bodnutí? Díky tomuto nepříjemnému a pro mnohé i nebezpečnému hmyzu si nemůžete užít venkovní posezení? Zde jedno z nejefektivnějších řešení. Tescoma lapač vos pěkně vypadá, neboť je v náležitém designu černo-žluté variantě. Nejen, že je navržen barevně stejně jako právě obtěžující hmyz, ale i pěkně vypadá. Lapač vos je vyroben z kvalitního a odolného plastu.

Cena v době recenze: 199 Kč

Elektrická plácačka na hmyz Basetech eSwatter

Elektrickou plácačkou na mouchy lze likvidovat obtížné mouchy, komáry apod. šetrným způsobem. Už žádné nevzhledné skvrny na nábytku nebo na zdech. Plácačka pracuje s malým proudem, který je pro člověka neškodný, ale stačí pro okamžité zahubení much a komárů. Plácačka, která je podobná tenisové raketě, má kromě vlastní elektrické mřížky ještě ochrannou mřížku, která chrání uživatele před přímým kontaktem.

Cena v době recenze: 149 Kč

Okenní síť proti létajícímu hmyzu

Síť do okna proti hmyzu ( moskytiéra) 100 x 120 cm v bílém provedení chrání dům proti komárům. Díky síti proti hmyzu můžeme nechat pootevřené okno, aniž bychom se museli obávat vniknutí obtížného hmyzu do místnosti.

Cena v době recenze: 449 Kč

Ultrazvukový odpuzovač roztočů

Ultrazvukový odpuzovač roztočů bez použití jakékoli chemikálie. Vydávající zvuky jsou neslyšitelné pro lidský sluch, stejně tak pro domácí zvířata. Přístroj je určen především pro preventivní účely. 

Cena v době recenze: 1 054 Kč